Darbo laikas I-V 10:00-18:30 +370 5 214 2939

Krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias

Grįžti

Tel. nr. (pr-pn 10:00-18:30)  +370 5 214 2939
Elektroninio pašto adresas   aptarnavimas@novastar.lt
Privalomas laukas

Mūsų istorija

Įsivaizduokite pasaulį, kuriame apsipirkimas internetu yra paprastas, smagus ir įkvepiantis. Pasaulį, kuriame nebereikia ieškoti kito geriausio varianto, nes žinote, kad jį jau radote.

Mes tikime, kad toks pasaulis egzistuoja čia pat Žemėje, bet iki šiol buvo gerai saugoma paslaptis. Iki šiol. Mūsų misija yra nunešti jus ten, kur jūsų dar nebuvo nunešusi jokia kita interneto parduotuvė, tam, kad galėtumėt patirti apsipirkimo internetu patirtį tokią, kokia ji ir turėtų būti – patogi, greita ir svarbiausia patikima.

Į pradžią
Novastar shop
CloudStars
Rocket Novanaut Novanaut__floating-tube

Apie Novastar

Novastar tai naujos kartos interneto parduotuvė, siūlanti platų buities technikos ir elektronikos prekių pasirinkimą puikiomis kainomis. Mūsų technikos ekspertų komanda dirba tam, kad kiekvienas mūsų pirkėjas rastų jo individualius poreikius geriausiai atitinkančias prekes. Didžiuojamės kurdami šią inovatyvią interneto platformą, kuria lengva ir malonu naudotis bei kuri nuolat tobulės laikui bėgant.

Novanaut head

Susipažinkite su Novanautu

Novanautas yra Novastar gyventojas, kurio pagrindinis darbas yra padėti jums mūsų interneto parduotuvėje jaustis kaip namuose. Novanautas palaikys jums kompaniją kiekviename žingsnyje ir visada jums padės, jei turėsite bet kokių klausimų. Jį čia matysite gana dažnai tad nesidrovėkite su juo pasilabinti ir bet kada paklausti patarimo.

Lankstūs mokėjimo būdai, kurie atitiks jūsų poreikius

Apsaugota geriausiais saugumo sprendimais

Tūkstančiai kruopščiai atrinktų produktų, kurie palengvins jums gyvenimą

Novastar tai nuolat tobulinama platforma, kurios tikslas - įgyvendinti viziją teikti geresnę apsipirkimo internetu patirtį. Į Novastar žiūrime kaip į produktą; ne tik kaip į internetinę svetainę. Laikui bėgant matysite Novastar atsirandant vis daugiau naujų funkcionalumų ir paslaugų, kurios šį produktą vers vis geresniu. Jei norite sekti mūsų progresą ir pirmieji išgirsti apie visas naujienas, užsiregistruokite mūsų platformoje.

Ką mes vertiname

Novastar produktas yra sukurtas remiantis trimis esminiais principais – pirkėjai visada pirmoje vietoje; inovacijos yra į prekį vedantis variklis; viskas grindžiama pasitikėjimu. Viskas, ka darome kiekvieną dieną, yra skirta stiprinti šiuos principus.

1

Pirkėjai

Mes esame visiškai apsėsti klientų patirtimi ir pasitenkinimo rodikliais. Mums nepakanka būti geriems; siekiame būti geriausi.
2

Inovacijos

Degalai, kurie varo mūsų raketas. Kibirkštis, kuri užkuria mūsų variklius. Inovacijos yra esminė grandis, nes jos įgalina mus kurti naujus ir pažangius sprendimus, kurie daro apsipirkimą internetu malonesniu ir lengvesniu.
3

Pasitikėjimas

Visi žinome ką nors, kas turėjo prastų patirčių perkant internetu. Mes esame čia tam, kad padarytume tam galą. Jei norite tuo įsitikinti, kviečiame atvykti į Novastar skyrių Vilniuje išgerti kavos ir pabendrauti su Novastar ekspertais.

Susisiekite

Turite bet kokių klausimų, o gal tik norite pasilabinti su mūsų komandos nariais? Čia rasite pagrindinius būdus, kaip galite su mumis susisiekti ir mus rasti intergalaktiniame interneto tinkle.


+370 5 214 2939
aptarnavimas@novastar.lt

Kareivių g. 12
Vilnius 09117


Company information


UAB Novastar LT
Company code: 304781485
VAT: LT100011570117

Registration address
Kareivių 12, LT-09117, Vilnius
Bank account number
LT73 7044 0600 0820 9834
Bank
AB SEB bank