Darbo laikas I-V 10:00-18:30 +370 5 214 2939

Krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias

Grįžti

Tel. nr. (pr-pn 10:00-18:30)  +370 5 214 2939
Elektroninio pašto adresas   aptarnavimas@novastar.lt
Privalomas laukas

2024 m. gegužės 7 d., antradienis

Viskas, ką reikia žinoti apie Thermacell: uodų ir vabzdžių atbaidymo įrenginiai

Šiltomis dienomis daugelis iš mūsų svajoja apie jaukų poilsį gamtos apsuptyje, nesvarbu tai būtų namų kiemas, parkas, sodyba ar pajūris, tačiau sutrukdyti visą malonumą gamtoje gali maži, įkyrūs uodai ir vabzdžiai, kurie nors dideliu dydžiu ir nepasižymi, tačiau yra iš tolo girdimi ir kandantys ypač skaudžiai. Pastaruoju metu ypač populiarėja uodų ir vabzdžių atbaidymo įrenginiai Thermacell, kurie yra ypač patogūs ir patikimi. Visą reikalingą informaciją apie Thermacell prietaisus rasite žemiau.


Kas yra Thermacell?

Ko gero efektyviausi šiuo metu Lietuvos rinkoje randami uodų ir vabzdžių atbaidymo įrenginiai Thermacell veikia paprastu, bet efektyviu principu. Štai, kaip veikia ši technologija:

Butano dujų balionėlis. Thermacell įrenginiuose naudojamas butano dujų balionėlis, kuris įkaitina virš jo esančias metalines groteles arba kilimėlį, nenaudojant DEET ar kitų stiprių chemikalų.

Kaitinimo plokštelės. Į metalines groteles arba kilimėlį įprastai dedamos kaitinimo plokštelės, kurios būna prisotintos medžiagomis atbaidančiomis uodus ir kitus vabzdžius.

Garinimas. Kai metalinės grotelės arba kilimėlis įkaista, uodus atbaidantis prietaisas pradeda skleisti veikliąją medžiagą.

Apsaugos zona. Uodus atbaidantis prietaisas Thermacell garindamas veikliąją medžiagą sukuria apsauginę zoną nuo uodų ir vabzdžių, kurios plotas priklauso nuo įrenginio tipo. Ši zona sukuria barjerą, kuris efektyviai atbaido įkyrius vabzdžius ir neleidžia jiems varginti apsaugos zonoje esančių žmonių.

Kodėl verta rinktis Thermacell?

Uodų atbaidymo prietaisai Thermacell kasmet atsiduria pirkėjų sąrašo viršūnėje ir tam yra keletas priežasčių:

Užtikrintas efektyvumas. Uodus atbaidantys Thermacell prietaisai naudoja unikalią ir patikrintą technologiją, kuri sukuria apsaugos zoną, užtikrindama apsaugą nuo uodų ir kitų įkyrių vabzdžių. Ši įrenginių technologija buvo smulkmeniškai išbandyta ir įrodyta, kad ji yra labai efektyvi bei veikia įvairiose lauko zonose, pradedant nuo susibūrimų kieme ir baigiant stovyklavimu miško glūdumoje.

Apsaugos zona. Šie įrenginiai nuo uodų veikia nenaudojant jokios atviros liepsnos, tačiau garinimo būdu gali sukurti net iki 30 m² apsaugos zoną, atbaidydami uodus ir kitus įkyrius vabzdžius, o tai leidžia žmonėms mėgautis buvimu gamtoje be skaudžių vabzdžių įkandimų.

Patogumas. Šiuos uodus atbaidančius prietaisus yra neįtikėtinai paprasta naudoti, jiems nereikia jokios atviros liepsnos ar įkyraus kvapo purškalų. Tiesiog vieno mygtuko paspaudimu įjunkite įrenginį ir per kelias minutes galėsite jau mėgautis aplinka be uodų. Thermacell įrenginių patogumą ypač vertina klientai, kurie pasisedėjimų ar išvykų metu nenori apsikrauti bereikalingais repelentais ar nemaloniais purškalais.

Lengvumas. Nesvarbu, keliaujate į žygius, žvejojate ar tiesiog ilsitės savo namų kieme, uodus atbaidančio Thermacell įrenginio lengvumas ir mažas dydis leidžia prietaisą visur pasiimti su savimi ir sukurti aplinką be uodų bet kuriame pasaulio kampelyje. Šie kompaktiški ir lengvi prietaisai yra sukurti taip, kad lydėtų jus visuose nuotykiuose lauke, neapkraunant jūsų papildomu bagažu.

Draugiški aplinkai. Uodus atbaidantys Thermacell įrenginiai yra nekenksmingi aplinkai, nes jie nesukuria atviros liepsnos bei nenaudoja aerozolių ar cheminių purškalų, galinčių pakenkti ekosistemai. Pasirinkę šiuos įrenginius ne tik apsisaugosite nuo uodų, bet ir išvengsite didelio neigiamo poveikio aplinkai.

Saugus ir bekvapis. Skirtingai nuo išpopuliarėjusių uodų repelentų ir nemalonaus kvapo purškalų, uodus atbaidantys Thermacell prietaisai išskiria bekvapius garus be DEET, kuriuos saugu naudoti aplink žmones ir naminius gyvūnėlius. Dėl to šie įrenginiai idealiai tinka šeimoms su mažais vaikais ir lauko mėgėjams, kurie pirmenybę teikia saugumui ir patogumui.

Universalumas. Uodus atbaidantys Thermacell įrenginiai – itin universalūs, o sau tinkamiausią prietaisą galite pasirinkti iš ypač plataus pasirinkimo. Galbūt jums reikia lengvo, mažo patogaus Thermacell įrenginio išvykai į gamtą, o galbūt pavargote kovoti su uodais bei įkyriais vabzdžiais savo namų terasoje ir svajojate apie didesnę apsaugą nuo uodų užtikrinantį prietaisą? Apsilankykite mūsų parduotuvėje ir išsirinkite sau tinkamiausią įrenginį.

Ilgalaikė apsauga. Thermacell uodus atbaidantys įrenginiai ir juose esantys butano dujų balionėlis bei kaitinamosios plokštelės ar kiti Thermacell užpildai užtikrina nuolatinę apsaugą nuo uodų net kelioms valandoms, todėl galite būti tikri, kad be pertraukų galėsite mėgautis ilgesniu pasisėdėjimu lauke.

Patikimas prekės ženklas. Turėdamas ilgametę patirtį ir nuolatos tobulėjantis Thermacell prekės ženklas jau ne vienerius metus yra pelnęs gamtos mėgėjų pasitikėjimą visame pasaulyje. Dėl ypatingos savo kokybės ir neblėstančio patikimumo šie įrenginiai yra rekomenduojami visiems klientams, kurie nori apsisaugoti nuo uodų lauke, nekenkiant gamtai.

Išsami Thermacell produktų apžvalga pagal modelius

Thermacell MR300G yra nešiojamas uodų atbaidymo prietaisas, skirtas naudojimui lauke. Kaip ir kituose Thermacell įrenginiuose, jame galima rasti keičiamą butano dujų balionėlį bei kaitinimo plokšteles. Jis lengvas, kompaktiškas ir lengvai valdomas vienu mygtuku, apsaugojimo zona įprastai siekia apie 20 m².

Privalumai: dėl savo lengvumo ir patogaus dydžio jis idealiai tinka stovyklavimui, žygiams, iškyloms ir kitai veiklai lauke.

Trūkumai: palyginus su kitais didesniais Thermacell prietaisais, ribotas aprėpties plotas, taip pat reikia dažniau keisti butano dujų balionėlį ir kaitinimo kasetes.

Kaina: Thermacell MR300G kaina įprastai svyruoja nuo 30 iki 50 eurų Lietuvos rinkoje.

Thermacell Halo

Thermacell Halo yra uodus atbaidantis prietaisas, skirtas lauko erdvėms, tokioms kaip terasos, vidiniai kiemai ir pan. Elegantiškumu ir šiuolaikišku dizainu pasižymintis Thermacell Halo yra belaidis, todėl tinkamas naudoti bet kur, apsaugojimo zona įprastai siekia apie 20 m².

Privalumai: Belaidis veikimas ir bet kur pritaikomas įrenginio dizainas suteikia patogumą bei apsaugą nuo vabzdžių.

Trūkumai: Palyginti su kitais mažesniais Thermacell modeliais, didesnė pradinė kaina, didesnėms lauko erdvėms gali prireikti didesnių įrenginių.

Kaina: Thermacell Halo kaina įprastai svyruoja nuo 40 iki 50 eurų.

Thermacell E55XI

Uodus atbaidantį ličio jonų baterija įkraunamą Thermacell E55XI prietaisą įjungti galima vos vieno mygtuko paspaudimu, todėl jis ypač patogus stovyklavymui, iškyloms ar pasisedėjimui terasoje. Thermacell E55XI paprastai sukuria apie 30 m² apsaugos zoną.

Privalumai: yra naudojamas specialus Thermacell užpildas, todėl nereikia keisti kasečių, taip pat pasižymi ypač dideliu patogumu – tereikia paspausti vieną mygtuką.

Trūkumai: pasižymi brangesne kaina nei mažesni Thermacell prietaisai.

Kaina: Thermacell E55XI kaina įprastai svyruoja nuo 65 iki 100 eurų.

Naudojimo patarimai ir priežiūra
Uodus ir kitus vabzdžius atbaidantys prietaisai Thermacell yra populiarus pasirinkimas lauko entuziastamas, stovyklautojams ir visiems, norintiems mėgautis nuostabiu poilsiu lauke, išvengiant įkyrių uodų ir kitų skraidančių vabzdžių skleidžiamo garso bei įgėlimo.

Norint užtikrinti optimalų įrenginio veikimą ir ilgaamžiškumą pravartu žinoti kelis patarimus. Pateikiame jums keletą esminių patarimų ir Thermacell įrenginių priežiūros taisyklių:

Visada perskaitykite instrukcijas
. Prieš naudodami Thermacell įrenginį, atidžiai perskaitykite su juo pateiktą naudojimo vadovą. Tik tinkamai supratę, kaip teisingai valdyti įrenginį, galėsite išnaudoti visas jo galimybes ir išvengsite galimų pavojų.

Tinkama vieta įrenginiui. Uodus atbaidantį įrenginį Thermacell padėkite norimoje vietoje, kurioje norite atbaidyti uodus. Idealiu atveju aparatas turėtų būti tarp jūsų ir teritorijos, kurią norite apsaugoti, pavyzdžiui, stovyklavietės ar kiemo terasos. Prisiminkite, kad šie įrenginiai sukuria apsaugo zoną nuo uodų ribotoje teritorijoje, todėl būtinai pasirinkite strategiškai apgalvotą vietą.

Naudokite tik patikrintus butano dujų balionėlius ir kaitinamąsias plokšteles. Įsitikinkite, kad naudojate kokybiškas ir saugias kaitinamąsias plokšteles bei butano dujų balionėlius. Prisiminkite, kad jeigu naudosite nekokybiškas kaitinamąsias plokšteles ar netinkamus butano dujų balionėlius, tai gali turėti įtakos įrenginio veikimui ar net jį sugadinti.

Reguliariai keiskite butano dujų balionėlius ir kaitinamąsias plokšteles. Pagal gamintojo rekomendacijas ar pastebėję efektyvumo sumažėjimą, keiskite butano dujų balionėlius ir kaitinamąsias plokšteles. Tinkamai laikykite, kai nenaudojate. Kai nenaudojate Thermacell įrenginio, laikykite jį vėsioje, sausoje vietoje, apsaugotoje nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Tai padės prailginti įrenginio tarnavimo laiką ir išvengti bet kokių prietaiso pažeidimų.

Išvalykite įrenginį. Periodiškai valykite įrenginį, pašalinkite nešvarumus, šiukšles ar vabzdžių likučius, kurie gali susikaupti ant Thermacell prietaiso. Švelniai nuvalykite prietaiso įšorę minkšta, drėgna šluoste. Nenaudokite stiprių cheminių ar nepatikrintų medžiagų, kurios gali sugadinti įrenginį.

Prieš naudojant – nuotėkio patikrinimas. Prieš kiekvieną naudojimą, patikrinkite, ar jūsų įrenginyje nėra nuotėkio ar pažeidimo požymių. Jei pastebėjote nuotėkio kvapą ar išsiliejimą, nenaudokite įrenginio ir kreipkitės į gamintoją ar parduotuvę, kurioje pirkote Thermacell prietaisą.

Turėkite atsarginių dalių. Visuomet patartina turėti atsarginių butano dujų balionėlių bei kaitinamųjų plokštelių, ypač planuojant ilgesnę išvyką į gamtą. Turėdami atsarginių dalių, galėsite greitai jas pakeisti, kai to reikės bei toliau mėgautis veikla lauke be uodų.

Laikydamiesi šių patarimų ir priežiūros instrukcijų galite maksimaliai padidinti savo Thermacell įrenginio veikimą bei tarnavimo laiką, taip užtikrindami ramų bei saugų poilsį gamtoje be įkyrių uodų bei vabzdžių.

Thermacell papildymo galimybės: plokštelės ir dujų balionėlis

Uodus atbaidantys Thermacell prietaisai yra populiarūs dėl jų galimybės sukurti zoną be uodų, taip užtikrinant malonų ir ramų poilsį gamtoje. Tam, kad įrenginiai veiktų kokybiškai ir efektyviai, jūs turėsite pasirūpinti papildymo galimybėmis. Thermacell papildymas susidaro iš dviejų komponentų: kaitinamųjų plokštelių ir dujų balionėlių. Štai, ką reikėtų žinoti apie šias papildymo galimybes:

🔥 Uodus atbaidančios kaitinamosios plokštelės

Uodus atbaidančios kaitinamosios Thermacell plokštelės – vadinamas slaptas Thermacell įrenginių komponentas. Šios kaitinamosios plokštelės yra prisotintos aletrinu – natūralaus repelento, randamu chrizantemų žieduose, sintetine kopija. Kaitinamosios plokštelės išskiria garus, kurie atbaido uodus bei kitus įkyrius vabzdžius. Kaitinamosios plokštelės gali veikti skirtingą laiką, priklausomai nuo jų tipo. Paprastai jos užtikrina iki trijų–keturių valandų apsaugą nuo uodų ir kitų įkyrių vabzdžių.

Kaitinamųjų plokštelių naudojimas taip pat yra labai paprastas – tiesiog įdėkite kaitinamąją plokštelę į įrenginį, įjunkite mygtuką – ir štai, turite kuo puikiausią apsaugą nuo uodų.

Šios kaitinamosios plokšteles labai kompatiškos ir lengvos, todėl jas lengva nešiotis kuprinėje ar kišenėje, tik nepamirškite pasirūpinti kaitinamųjų plokštelių atsargomis tam, kad jų užtektų visą numatytą buvimą lauke.

🔥 Butano dujų balionėlis

Thermacell butano dujų balionėlis tiekia šilumą, reikalingą kaitinamosioms plokštelėms. Įdėjus butano dujų balionėlį į įrenginį ir jį įjungus, butano dujų balionėlis ima tiekti šilumą, reikalingą įkaitinant plokšteles. Tokiu būdu yra išskiriamas repelentas ir sukuriama apsauga nuo uodų bei kitų įkyrių vabzdžių.

Thermacell butano dujų balionėliai būna skirtingų dydžių ir veikimo laikų, paprastai jie veikia nuo dvylikos iki keturiasdešimt aštuonių valandų. Butano dujų balionėliai yra lengvi ir kompaktiški, todėl juos ypač patogu nešiotis su savimi išvykos gamtoje metu.

Rinkdamiesi Thermacell įrenginių papildymo galimybes atsižvelkite į savo naudojimo įpročius bei veiklos lauke trukmę. Trumpiems pasibuvimams gamtoje gali užtekti ir trumpesnio veikimo kaitinamųjų plokštelių bei butano dujų balionėlio, o štai ilgesnėms kelionėms ar išvykoms rekomenduojama rinktis ilgesnės trukmės kaitinamąsias plokšteles ir butano dujų balionėlius.

Svarbu visuomet patikrinti papildymo variantų suderinamumą su konkrečiu Thermacell įrenginio modeliu ir įsitikinti, kad prietaisas veiks kokybiškai.

Kokybiškus ir patikimus Thermacell įrenginius, Thermacell užpildus, Thermacell kaitinamąsias plokšteles bei Thermacell dujų balionėlius galite įsigyti Novastar parduotuvėje, kurioje rasite platų prietaisų pasirinkimą. Iškilus klausimams, nedvejokite kreiptis į parduotuvės specialistus, kurie atsakys į visus reikiamus klausimus ir parinks jums tinkamiausią įrenginį.