Darbo laikas I-V 10:00-18:30 +370 5 214 2939

Krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias

Grįžti

Tel. nr. (pr-pn 10:00-18:30)  +370 5 214 2939
Elektroninio pašto adresas   aptarnavimas@novastar.lt
Privalomas laukas

Tax free paslauga

Novastar.lt internetinėje parduotuvėje taikomos patrauklios ir lanksčios sąlygos apsipirkti pirkėjams iš užsienio. Asmenys, nuolat gyvenantys ne Europos Sąjungos teritorijoje, turi galimybę susigrąžinti dalį pridėtinės vertės mokesčio (PVM) už Novastar.lt internetinėje parduotuvėje įsigytas prekes.

Tax Free Shopping paslauga teikiama bendradarbiaujant su Global Blue, pasaulyje lyderiaujančia mokesčių susigrąžinimo paslaugas teikiančia įmone. Paslauga gali pasinaudoti ne Europos Sąjungoje gyvenantys asmenys, kurie Novastar.lt parduotuvėje prekėms išleidžia daugiau nei 55 EUR įskaitant pridėtinės vertės mokestį (PVM). Pirkėjui norint pasinaudoti pridėtinės vertės mokesčio susigrąžinimo paslauga, mūsų konsultantai pagelbės supildyti specialią PVM susigrąžinimo formą. Ši forma kartu su pasu, kasos kvitu bei pirktomis prekėmis turi būti pateikta muitinės pareigūnui išvykstant iš Europos Sąjungos ne vėliau kaip per 3 mėnesius po prekių pirkimo. Muitinės pareigūnui patvirtintus Tax Free formą, pirkėjas gali kreiptis į vieną iš daugiau nei 600 Global Blue atstovyvių 41 šalyje ir susigrąžinti iki 14% Novastar.lt parduotuvėje įsigytų prekių vertės pasirinktinai - grynaisiais arba pavedimu į pirkėjo nurodytą sąskaitą.

Detalesnės informacijos apie Tax Free Shopping ieškokite Global Blue internetiniame puslapyje http://www.globalblue.com/.