Darbo laikas I-V 10:00-18:30 +370 5 214 2939

Krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias

Grįžti

Tel. nr. (pr-pn 10:00-18:30)  +370 5 214 2939
Elektroninio pašto adresas   aptarnavimas@novastar.lt
Privalomas laukas

2024 m. kovo 21 d., ketvirtadienis

Geriausias belaidis dulkių siurblys - šluota

Šiais laikais, kai technologijos vystosi milžiniškais žingsniais, belaidžiai dulkių siurbliai - šluotos tampa neatsiejama mūsų namų švaros palaikymo dalimi. 2024-ieji mums atnešė dar daugiau inovacijų šioje srityje, tad rinkdamiesi geriausią dulkių siurblį - šluotą, turime atsižvelgti į keletą svarbių aspektų. Šiame straipsnyje aptarsime, kokie yra svarbiausi vertinimo kriterijai renkantis dulkių siurblį - šluotą ir pateiksime keletą geriausių rinkoje esančių modelių.


Svarbiausi vertinimo kriterijai

Pasirinkti tinkamą belaidį dulkių siurblį - šluotą gali būti tikras iššūkis. Tad, kai ieškai tobulos technologijos, kuri padėtų tau išlaikyti švarą namuose be didelių pastangų, svarbu atkreipti dėmesį į keletą esminių ypatybių. Štai keli klausimai, į kuriuos vertėtų atsakyti prieš priimant sprendimą: Ar jis pakankamai galingas, kad susitvarkytų su visais Jūsų namų iššūkiais? Ar baterija pakankamai ilgai išlaiko, kad galėtum valyti namus be pertraukų? Ar siurblio dizainas ir svoris leidžia lengvai pasiekti sunkiai prieinamas vietas? Atsakymai į šiuos klausimus padės atrasti tavo namų švaros superherojų.

Galingumas: Nuo siurblio galingumo priklauso, kiek efektyviai jis susidoroja su įvairaus dydžio nešvarumais. Šiuolaikiniai modeliai, net ir būdami belaidžiai, gali pasigirti puikiu siurbimo efektyvumu, leidžiančiu greitai ir kokybiškai išvalyti namus nuo dulkių ir šiukšlių.

Baterijos laikas: Ilgas baterijos tarnavimo laikas yra būtinas, norint be pertraukų išvalyti didesnes erdves. Geriausi modeliai gali veikti iki 120 minučių vienu įkrovimu, tačiau baterijos laikas priklauso nuo siurbimo režimo intensyvumo.

Filtravimo sistema: Aukštos kokybės filtravimo sistemos užtikrina, kad siurblys ne tik surinks dulkes, bet ir pagerins namų oro kokybę. HEPA filtras yra vienas iš populiariausių pasirinkimų, nes jis gali pagauti iki 99.97% oro teršalų, įskaitant alergenus ir mikroorganizmus.

Svoris ir ergonomika: Lengvas ir ergonomiškas dulkių siurblys leidžia lengviau pasiekti sunkiai prieinamas vietas ir mažiau vargina rankas bei nugarą valymo metu. Todėl svarbu rinktis modelį, kuris būtų patogus naudoti ir neperkrautų vartotojo.

Talpa: Didelė dulkių ir šiukšlių talpa leidžia ilgiau valyti, be pertraukų tuštinant konteinerį, taip užtikrinant sklandesnį ir efektyvesnį valymo procesą. Tai reiškia, kad galėsi skirti daugiau laiko kitiems svarbiems darbams ar mėgstamoms veikloms, o ne nuolat rūpintis siurblio talpyklos ištuštinimu. Be to, didesnė dulkių ir šiukšlių surinkimo talpa yra itin vertinga šeimoms su augintiniais ar mažais vaikais, kurie gali akimirksniu namus paversti betvarke.

Kaina: Kaina yra vienas iš pagrindinių aspektų, į kurį atsižvelgia vartotojai, renkantis belaidį dulkių siurblį. Rinkoje galima rasti įvairių kainų segmentų siurblius, pradedant ekonomiškais modeliais nuo 150 eur., baigiant "premium" klasės siurbliais kurių kaina gali siekti iki 1000 eur. Svarbu rasti pusiausvyrą tarp kainos ir siurblio savybių, kad įsigytas produktas atitiktų tiek kokybės, tiek finansinius lūkesčius.

Belaidis dulkių siurblys - šluota, kuris gali tapti tavo namų švaros superheroju:

Geriausias premium pasirinkimas

Dyson

Dyson belaidžiai dulkių siurbliai - šluotos yra žinomi dėl savo inovatyvumo. Dyson žada ne tik galingumą ir ilgą baterijos gyvavimo laiką, bet ir išskirtines filtravimo sistemas bei patogumą kasdieniame naudojime. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško aukščiausios klasės namų švaros sprendimo.

Geriausias ekonominis variantas

Tefal

Tefal siurblys - šluota puikiai tiks tiems, kurie ieško kokybiško produkto už prieinamą kainą. Nors jie gali neturėti kai kurių "premium" segmento ypatybių, tačiau Tefal modeliai nenusileidžia kitiems gamintojams ir siūlo gerą galingumą, ilgą baterijos veikimo laiką ir efektyvias filtravimo sistemas. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori gerai valančio ir patikimo belaidžio dulkių siurblio neaukščiausioje kainų kategorijoje.

Geriausi belaidžiai dulkių siurbliai drėgnam valymui

Renkantis siurblį - šluotą, svarbu ne tik sausas, bet ir drėgno valymo galimybė. Geriausi belaidžiai dulkių siurbliai drėgnam valymui pasižymi tuo, kad gali ne tik rinkti dulkes, bet ir puikiai išvalyti grindis naudojant vandenį ar specialius valymo skysčius. Ši funkcija yra ypač naudinga valant kietas grindis, pavyzdžiui, plyteles ar laminatą, kur nešvarumai ir dėmės gali būti sunkiai pašalinamos. Modeliai, kurie siūlo šią funkciją, suteikia papildomą patogumą, leisdami vartotojams atlikti išsamų namų valymą naudojant vieną įrenginį.

Populiariausių prekių ženklų dulkių siurbliai - šluotos

Geriausi Samsung modeliai

Samsung, kaip vienas iš pirmaujančių technologijų gamintojų, siūlo platų belaidžių dulkių siurblių asortimentą, atitinkantį įvairius vartotojų poreikius. Novastar el. parduotuvės ekspertai rekomenduoja atkreipti dėmesį į Samsung Jet™ siurblių - šluotų seriją, kuri pasižymi aukštos efektyvumo filtravimo sistema ir puikiu baterijos veikimo laiku.

Geriausi Dyson modeliai

Dyson tęsia inovacijų tradiciją, siūlydami aukščiausios kokybės belaidžius dulkių siurblius, kurie pasižymi nepriekaištingu dizainu, galingumu ir efektyvumu. Štai keletas išskirtinių Dyson modelių:

Dyson V15 Detect™: inovatyvus siurblys su lazeriu, aptinkantis ir parodantis net ir akiai nematomas dulkės.

Dyson Cyclone V10™ Absolute: lengvas, tačiau itin galingas, su iki 60 minučių veikimo trukme be maitinimo.

Geriausi Tefal modeliai  Tefal siūlo platų belaidžių dulkių siurblių - šluotų pasirinkimą, atitikantį daugelio vartotojų poreikius. Šis gamintojas daug dėmesio skiria inovacijoms ir naujoviškų valymo sprendimų įgyvendinimui. Šie siurbliai pasižymi ilgu baterijos veikimo laiku bei stipria siurbimo galia, kuri leis atlikti kelis valymo seansus be įkrovimo.

Novastar el. parduotuvėje populiariausi yra Tefal X-Force serijos dulkių siurbliai - šluotos. Šios serijos dulkių siurbliai yra lengvi, manevringi ir galingi.

Tefal X-Force Animal Care modeliai yra tinkami augintinius turintiems šeimininkams, nes į komplektaciją įeina antgaliai skirti efektyviam plaukų siurbimui.

Tefal X-Force Aqua modeliai turi paviršių plovimo funkciją, ypatingai lengvo dizaino bei pašalina iki 99,9 % smulkių dulkių, alergenų ir dulkių erkučių.

Išsirinkti geriausią dulkių siurblį - šluotą šiandien gali atrodyti kaip tikras iššūkis, atsižvelgiant į technologijų pažangą ir prieinamų variantų įvairovę. Vis dėlto, atidžiai įvertinus svarbiausias savybes – galingumą, baterijos laiką, filtravimo sistemą, svorį bei ergonomiką, ir dulkių bei šiukšlių talpą – galima atrasti idealų modelį, kuris atitiktų visus asmeninius poreikius. Rinkoje prieinami geriausi belaidžiai dulkių siurbliai suteikia galimybę kiekvienam rasti tą vienintelį, kuris pavers namų valymą ne tik efektyvesniu, bet ir malonesniu procesu. Jei domiesi naujausiais geriausių belaidžių dulkių - šluotų siurblių modeliais, svarbiausia – nepamiršti, kad tinkamas pasirinkimas turėtų atitikti tavo gyvenimo būdą, namų dydį ir švaros priežiūros lūkesčius.

31-1200x630_blog_Ninja.png

Priežastys, kodėl Jūsų virtuvėje turėtų apsigyventi Ninja virtuvės technika

Šiuolaikinės virtuvės įranga tampa vis pažangesnė, o tarp pasaulio virtuvės entuziastų ypač išsiskiria Ninja prekės ženklas, kurį asortimente turime ir Novastar. Jei ieškote aukštos kokybės ir inovatyvių virtuvės prietaisų, Ninja vardas neabejotinai turėtų atsidurti Jūsų dėmesio centre. Šis populiarus prekės ženklas jau užkariavo milijonų žmonių širdis visame pasaulyje dėl savo patikimumo, funkcionalumo ir dailaus dizaino. Apžvelkime, kodėl šis prekės ženklas pelnytai laikomas vienu iš lyderių virtuvės prietaisų rinkoje ir kokias kategorijas apima Ninja asortimentas mūsų parduotuvėje.

30-1200x630_blog_Thermacell.png

Viskas, ką reikia žinoti apie Thermacell: uodų ir vabzdžių atbaidymo įrenginiai

Šiltomis dienomis daugelis iš mūsų svajoja apie jaukų poilsį gamtos apsuptyje, nesvarbu tai būtų namų kiemas, parkas, sodyba ar pajūris, tačiau sutrukdyti visą malonumą gamtoje gali maži, įkyrūs uodai ir vabzdžiai, kurie nors dideliu dydžiu ir nepasižymi, tačiau yra iš tolo girdimi ir kandantys ypač skaudžiai. Pastaruoju metu ypač populiarėja uodų ir vabzdžių atbaidymo įrenginiai Thermacell, kurie yra ypač patogūs ir patikimi. Visą reikalingą informaciją apie Thermacell prietaisus rasite žemiau.