Klientų aptarnavimas +370 5 214 2939

Krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias

Grįžti

Tel. nr. (pr-pn 10:00-18:30)  +370 5 214 2939
Elektroninio pašto adresas   aptarnavimas@novastar.lt
Privalomas laukas

2022 m. spalio 10 d., pirmadienis

Kaip prisitaikyti prie pokyčių?

Šaltieji metų laikai - ruduo ir žiema - džiaugsmą teikia ne visiems. Vieniems neramu dėl kylančių energijos išteklių kainų, kitiems nepatinka dargana, o tretiems namuose trūksta šilumos. Kadangi pastaroji, sakoma, kaulų nelaužo, dalinamės dviem šildymo sprendimais.

Šildymo tekstilė.

Nesvarbu, ar kieme, ar balkone, ar namuose, tol, kol kūną gaubia šildoma antklodė, šaltukas nebaisus. Pleduko privalumai: dydis (150x200cm) pakankamas po juo nuo šalčio pakavoti bent tris žmones; turi šešis temperatūros lygius; puikiai tiks tiek namuose, tiek lauke, nes yra skalbiamas.

Tiems, kuriems šąla kojos, Beurer yra sukūręs šildančius batus. Jų privalumai: “užkuria” šilumą visur, kur tik su jais įmanoma būti - turi du temperatūrų lygius; geba atpalaiduoti, kadangi turi dvi masažo funkcijas; puikiai tiks tiek namuose, tiek lauke, nes yra skalbiami.

Šildytuvai.

Tiems, kuriems šąla kojos, Beurer yra sukūręs šildančius batus. Jų privalumai: “užkuria” šilumą visur, kur tik su jais įmanoma būti - turi du temperatūrų lygius; geba atpalaiduoti, kadangi turi dvi masažo funkcijas; puikiai tiks tiek namuose, tiek lauke, nes yra skalbiami.

Šildytuvai yra populiariausias pasirinkimas, kai namuose trūksta šilumos. Kadangi rinkoje yra ne vienas jų tipas, apžvelgsime kelis jų.

  • - Tepaliniai radiatoriai. Šiuos metalinius įrenginius, pripildytus silikonine alyva, ko gero, žinome ne vienas. Nors esame pripratę prie tradicinių jų dizainų, primenančių 19-20 amžiaus radiatorius, rinkoje yra nemažai modernaus dizaino sprendimų. Pagrindiniai tepalinių radiatorių pliusai: tylūs; negali sukelti gaisro; kai kambarys įkaista iki norimos temperatūros, pats išsijungia; nedegina dulkių. Minusas - nešildo akimirksiu.
  • - Konvektorius. Juos lengva atpažinti iš grotelių viršuje, per kurias šildytuvas pučia karštą orą. Pliusai: tylūs; beveik nedegina dulkių; dėl plokščios savo formos gali būti tvirtinami ant sienos arba stovėti parinktoje kambario vietoje. Nauji modeliai taip pat turi elektrinius ekranus, apsaugą nuo perkaitimo, o skandinavų gamintojų gaminiai - ir papildomą ventiliatorių, ypatingai šaltoms dienoms.
  • - Infraraudonųjų spindulių šildytuvai. Tai vienas natūraliausių šildymų būdų, primenantis laužo šilumą. Visgi, daugiausiai jie skirti šildytis lauke arba patalpose su aukštomis lubomis, patį šildytuvą pastačius prie pat žmogaus. Toks sprendimas priimamas todėl, kad jo išskleidžiama šiluma nėra didelė.
  • - Nešiojami šildytuvai su ventiliatoriumi. Tai yra vienas populiariausių šildytuvų. Pliusai: gerai paskirsto šiltą orą; greitai įkaitina patalpą; yra lengvi ir kompaktiški. Minusas - nėra ilgaamžiai.

Renkantis papildomos šilumos šaltinį, reikia atsigręžti į savo įpročius: ar namuose labiau mėgstame gulėti po šilta ir minkšta antklode, ar dirbame nuotoliniu būdu, o gal šilumos norime 24 valandas per parą? Atsakius pagrindinį klausimą - kada man norisi šilumos - ir perskaičius aprašymus aukščiau, taps aišku, kokio šildytuvo žvalgytis.